Toyota – Części kabin do wózków widłowych

Potrzebujesz drzwi do wózka widłowego Toyota? A może chcesz zamontować w nim nowe szyby? W naszej ofercie znajdziesz pełne kabiny do wózków widłowych Toyota, jak i ich najważniejsze części (drzwi, szyby i daszki ochronne). Możesz liczyć na idealne dopasowanie do modeli tej renomowanej marki.


Cennik

Pełna zabudowa 2 799 zł  2 699 zł
Drzwi boczne 1 799 zł  1 649 zł
Daszek ochronny 399 zł  349 zł
Szyba przednia 499 zł  449 zł
Szyba tylna 499 zł  449 zł

Przy zakupie większej ilości kabin (więcej niż 1 szt.) przygotujemy dla Ciebie specjalny rabat!

Kompleksowe kabiny do wózków widłowych Toyota

Oferowane przez nas kabiny, drzwi i szyby do wózków widłowych Toyota to produkty wykonywane z najwyższą precyzją, które zapewniają operatorowi komfort i bezpieczeństwo pracy. Dbamy o to, aby każda kabina do wózka widłowego Toyota była dokładnie dopasowana, funkcjonalna i łatwa w montażu.

Szyby do wózków widłowych Toyota – idealne widzenie

Ważnym elementem naszej oferty są także szyby do wózków widłowych. Produkujemy przednie i tylne szyby, które wyróżniają się trwałością. Każda szyba do wózka widłowego z naszej oferty, niezależnie od pozycji, z której jest montowana, spełnia te same, wysokie standardy jakości.

Pełna widoczność podczas pracy z wózkiem widłowym jest kluczowa dla bezpieczeństwa operatora i otoczenia. Dlatego nasze szyby są odporne na zarysowania i uderzenia, a jednocześnie zapewniają doskonałą widoczność i ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

PROCABI – kabiny do wózków widłowych i plandeki na wymiar

Jako doświadczony producent kabin do wózków widłowych oferujemy zarówno całe kabiny, jak i pojedyncze elementy, które idealnie komponują się z konstrukcją wózków Toyota. Szyjemy też plandeki na wymiar do różnych zastosowań, m.in. na tarasy, w bardzo konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Chcesz szybko wycenić kabinę do swojego wózka?