Linde – Części kabin do wózków widłowych

Szukasz drzwi do wózka widłowego Linde? A może potrzebujesz szyb lub innych elementów kabiny? W takim razie dobrze trafiłeś! Jako producent kabin do wózków widłowych oferujemy elementy pasujące do różnych modeli Linde, które sprostają nawet najbardziej wymagającym warunkom pracy.

Cennik

Pełna zabudowa 2 799 zł  2 699 zł
Drzwi boczne 1 799 zł  1 649 zł
Daszek ochronny 399 zł  349 zł
Szyba przednia 499 zł  449 zł
Szyba tylna 499 zł  449 zł

Przy zakupie większej ilości kabin (więcej niż 1 szt.) przygotujemy dla Ciebie specjalny rabat!

Kabina wózka widłowego Linde – spełniamy najwyższe standardy

Kabina wózka widłowego Linde, która znajduje się w naszej ofercie, jest efektem połączenia innowacyjnej technologii z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dostosowujemy ją do specyfiki danego modelu, dbając jednocześnie o to, by spełniała wysokie standardy wytrzymałości i bezpieczeństwa

Drzwi do wózka widłowego Linde – trwałość i estetyka w jednym

Drzwi do wózka widłowego Linde z naszej oferty to połączenie trwałości, funkcjonalności i estetyki. Wykonane z wytrzymałych, solidnych materiałów, doskonale komponują się z designem wózka, a jednocześnie skutecznie chronią operatora przed czynnikami zewnętrznymi. Wykonujemy je w różnych wariantach, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt dopasowany do modelu, z którego korzysta.

Szyby do wózków widłowych Linde – komfort i bezpieczeństwo

Oprócz kabin, drzwi i daszków oferujemy również wysokiej jakości szyby do wózków widłowych Linde, które gwarantują doskonałą widoczność, a także są odporne na uszkodzenia. Dzięki nim operator może skupić się na swojej pracy, mając pewność, że jest dobrze chroniony. Każda szyba do wózka widłowego Linde z naszej oferty została przetestowana pod kątem trwałości i bezpieczeństwa.

PROCABI – kompleksowa oferta dla najpopularniejszych modeli wózków

Kabiny, szyby i drzwi do wózków widłowych Linde to tylko część naszej oferty. Nie zapominamy o innych popularnych markach. Produkujemy też kabiny do wózków widłowych Toyota. Każda z nich jest precyzyjnie wykonana, aby zapewnić komfort użytkowania dla operatora i trwałość, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Możesz zamówić u nas również szyby do wózków widłowych innych marek. W naszej ofercie znajdziesz też plandeki na wymiar, do zastosowania m.in. na tarasach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą

Chcesz szybko wycenić kabinę do swojego wózka?