Drzwi do wózków widłowych

Drzwi do wózków widłowych zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy operatora. Nasze drzwi powstają z myślą o wysokich standardach wytrzymałości, funkcjonalności, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Cennik

Pełna zabudowa 2 799 zł  2 699 zł
Drzwi boczne 1 799 zł  1 649 zł
Daszek ochronny 399 zł  349 zł
Szyba przednia 499 zł  449 zł
Szyba tylna 499 zł  449 zł

Przy zakupie większej ilości kabin (więcej niż 1 szt.) przygotujemy dla Ciebie specjalny rabat!

Bezpieczeństwo i wygoda dzięki drzwiom do wózków widłowych PROCABI

Jakość i solidność drzwi do wózków widłowych mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo operatora. Nasze produkty są odporne na działanie warunków atmosferycznych, uszkodzenia mechaniczne, a także ergonomiczne – zawsze dopasowane do konkretnego modelu wózka. Drzwi – wózek widłowy to nie tylko ochrona przed deszczem, wiatrem czy słońcem, ale też przed ewentualnymi wypadkami podczas pracy.

Trwałe i dobrze dopasowane drzwi do widlaka 

Trwałość i precyzja wykonania to cechy, które wyznaczają standardy naszych drzwi do widlaka. Wykorzystujemy do ich produkcji starannie dobrane materiały, co gwarantuje długotrwałą i bezproblemową eksploatację. Wybierając nasze drzwi, masz pewność, że przy ich powstawaniu brał udział zespół specjalistów, którzy dołożyli wszelkich starań, aby każde drzwi były idealnie dopasowane do Twojego wózka.

PROCABI – kompletne rozwiązania dla Twojego wózka

Dlaczego warto wybrać nasze drzwi boczne? Wózek widłowy, z którego korzystasz, zyska praktyczne i funkcjonalne uzupełnienie, które jest łatwe w montażu. Instalacja drzwi PROCABI nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Oprócz drzwi do wózków widłowych, w naszej ofercie znajdują się również szyby do wózków widłowych oraz plandeki na wymiar. Wszystko po to, by zapewnić Ci kompleksowe rozwiązania na każdą kieszeń. Jako producent kabin do wózków widłowych dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali produkty najwyższej jakości. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji, począwszy od projektu, przez szycie, aż po profesjonalne doradztwo w zakresie montażu.

Chcesz szybko wycenić kabinę do swojego wózka?